Wygrają Ci, którzy stawiają na wartości

"Wygrają Ci, którzy stawiają na wartości" to tytuł wystąpienia Magdaleny Ossowskiej - Dyrektora Biura Komunikacji w Banku Pocztowym SA oraz Renaty Tadeusiak na XI Kongresie Kadry. Uczestników naszej prelekcji zaprosiliśmy do odważnego spojrzenia na aktualną rzeczywistość (nie tylko biznesową, ale również społeczną i gospodarczą), która determinuje uznanie przez organizacje  wartości jako koniecznego warunku urzeczywistnienia wizji, misji i strategii organizacji.
Nieustanne zmiany w dzisiejszym świecie rodzą wśród pracowników inne niż dotychczas rozpoznawane potrzeby, które z kolei wymuszają na organizacjach stosowanie innych motywatorów. Obecny na rynku pracownik ceni autonomię, interakcję i różnorodność. Jak z takim wyzwaniem radzą sobie pracodawcy? O co musi zadbać firma, która postawi na zarządzanie poprzez wartości? Bowiem to wartości są stabilizatorem organizacji, zastępują tradycyjne formy kontroli i uodparniają na wstrząsy kryzysów.
Zarządzanie poprzez wartości jest sposobem zwiększania efektywności przy jednoczesnym respektowaniu autonomii i wykorzystania potencjału pracowników. Czy taki nowoczesny model zarządzania jest dostępny tylko dla firm, które powstają, czy też wartości można identyfikować i stosować w zarządzaniu w firmie z 20-letnim stażem?
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.

{gallery}100531londyn{/gallery}