Czego możemy nauczyć się od pokolenia Y? - szkolenie otwarte

16 lutego 2011r. wszystkie osoby, którym bliski jest temat związany z zarządzaniem różnorodnością wiekową w firmach zapraszamy na otwarte szkolenie. Szczegółowy program oraz warunki zgłoszenia znajdą Państwo w załącznikach. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się prawdy o pokoleniu Y serdecznie zapraszamy. Załączniki.

 

Akademia Zarządzania

W dniu 26 października 2010 rozpoczeliśmy roczny projekt rozwojowy dla Zarządu oraz dyrektorów obszarów w firmie Gealan Polska sp. z o.o. Program został zbudowany w oparciu o cele biznesowe organizacji oraz indywidualne cele menedżerów. Składa się z 4 dwudniowych sesji warsztatowych oraz 15 godzin executive coachnigu dla każdego w uczestników. Wspólnie z naszym partnerem - firmą Gealan - włożyliśmy wiele pracy, aby mógł powstać program "szyty na miarę". Równolegle, aby wzmocnić efekty po szkoleniowe rozpoczynamy pracę z grupą kierowników nad doskonaleniem ich kompetencji związanych z zarządzaniem podległymi zespołami w ramach programu "Kierowanie zespołami pracowniczymi". Będziemy dzielić się efektami naszej pracy z Państwem na bieżąco.

 

Pokolenie Google

W ramach współpracy z Szkołą Główna Handlową we wrześniu poprowadziliśmy warsztat dla rodziców na Ekonomicznym Uniwersytecie Dziecięcym nt."Pokolenia Google". Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

 

Warsztaty strategiczne dla firmy MakoLab S.A.

W dniach 24-25 czerwca realizowaliśmy warsztaty strategiczne dla firmy MakoLab S.A. z wykorzystaniem Balanced Scorecard (Strategicznej Karty Wyników). Warsztat został zrealizowany w ramach dwuletniego programu „Podniesienie Kompetencji Kapitału Ludzkiego MakoLab  S.A. drogą do wzrostu konkurencyjności” współfinansowanego ze środków Europiejskiego Funduszu Społecznego.

 


Strona 1 z 5